вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Украден среф од менувачница

sef

Последни вести

Вчера околу 22.20 часот е украден сеф во кој имало 12.000 евра. Сефот бил во менувачницата „НН“ лоцирана на улицата Македонија, во центарот на Скопје.

Полицијата засега нема информации дали некој ги забележал ограбувачите.

Најчитани вести