петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Украл алат од магацин во новоградба

krazbaaa

Последни вести

Непознат сторител влегол насилно во магацински простор во неизграден објект на улица Македонија и украл алат во вредност од 260.000 денари.

Полицијата работи на расчистување на случајот.

Најчитани вести