сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Улица „Бел камен“ без вода

vodovod-i-kanalizacija-486x27211

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Бел Камен крак 2, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица и дел од корисниците од улицата Радишанска од 09:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести