петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Улица „Петар Манџуков“ без вода

inst_g

Поврзани вести

Поради реконструкција на водоводната мрежа на улица „Петар Манџуков“ бр. 87 без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 09.15 часот па се до завршување на истата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести