сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Улица „Рампо Лефката“ без вода

images

Поврзани вести

Поради дефект на огрлица на водоводна мрежа на улица „Рампо Лефката“ број 2, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 09:45 часот па се до санирање на дефектот.

 

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести