петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Улица Речиште денеска без вода

voda-1

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-80 милиметри на улица Речиште бр.34, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 10:00 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести