понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Улицата Цицо Поповиќ утре без вода

vodovod-i-kanalizacija-486x2721

Последни вести

Поради отстранување на појавен дефект на затворач на водоводна мрежа со пречник од ф-80мм, утре од  09:30 часот до завршување на интервенцијата, без вода ќе бидат корисниците од  улица Цицо Поповиќ, известува Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје.

Најчитани вести