вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Улицата Димитрие Чуповски утре без вода

На истиот потег улицата ќе биде затворена за сообраќај.

vodovod

Поврзани вести

Поради уличен дефект на улицата Даме Груев бб, утре од  9.30 часот, па се до отстранување на дефект вода нема да имаат корисниците од улицата Димитрие Чуповски, до кино „Вардар“.
На истиот потег улицата ќе биде затворена за сообраќај.

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести