четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Улицата Ѓоре Ѓоревски без вода

vodovod-i-kanalizacija-486x272(1) (1)

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Ѓоре Ѓоревски бр.22, без водоснабдување ќе останат корисниците од бр.22 до бр.72 од 12:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести