сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

Улицата Михаил Чаков в петок без вода

без вода

Последни вести

Поради  изведување на водоводен приклучок од Ф – 150 мм, в петок на улица Михаил Чаков б.б. ( до топланата ) во населба Кисела Вода, во периодот од 10.00 часот па се’ до завршување на работите без вода ќе останат корисниците од улицата Михаил Чаков.

Најчитани вести