вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 36

УМС го прослави роденденот на ВМРО-ДПМНЕ со над 100 бакљи распоредени на Камениот мост (ФОТО)

bakli-6-640x480

Поврзани вести

Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ со над 100 бакљи поставени на Камениот мост го прослави 26 годишниот роденден на владејачката партија.

bakli-5-640x480 bakli-1-640x480

Најчитани вести