петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Урнебесни фотки: Миленичиња во незгодни ситуации

Фотки за позитивна енергија...

kuce

Поврзани вести

Миленичињата се нашиот најдобар пријател, слатки суштества кои секогаш знаат да измамат насмевка и да не наполнат со позитивна енергија.

Немирни и палави, постојано барајќи нова игра, нашите миленичиња често знаат да западнат во урнебесни неволји и ситуации…погледнете:

6

8

15

16

18

21

23

27

y3G0I

7O1KBFS

I-dunno…-this-cat-seems-pretty-shady.-He-could-turn-out-to-be-a-dick.

A-Cat-Stuck-In-A-Slinky

28

20

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести