понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 10

Уште една девојка исчезна во Србија

nina-zivkovic500

Последни вести

Уште една девојка исчезна во Белград. Станува збор за Нина Живковиќ, која изчезнала во текот на вчерашниот ден.

Од полицијата изјавиле дека нeјзиното исчезнување го пријавила нејзината сестра и дека интензивно се трага по девојчето.

Според нофицијални информации, Нина за последен пат била видена вчера на плоштадот Славија во Белград помеѓу 14:15 и 14:30 часот.

Најчитани вести