вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Уште една луда видео снимка од БиХ

samari

Последни вести

На Интернет се појави уште една луда видео снимка од БиХ.

На видео снимката се гледа како три момчиња седнати во круг си удираат шлаканици еден на друг.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести