понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Уште една причина да се откажете од цигари: Пенисот може да се намали од пушење

profimedia-penis-830x553

Поврзани вести

Мажите може да ги задевате речиси за се’, но за машкоста никако. Многу се чувствители на темата пенис и критиките и негативните коментари може засекогаш да ги одведе во земјата наречена „недостаток на самодоверва“. Сепак, иако се многу приврзани за својот „алат“ сигурно сме да не знаат многу предност кои се однесуваат на него.

Дали сте знаеле дека мажите и коњите се единствени меѓу цицачие кои немаат коска во пенисот? А, дека вашата машкост може да се намали дури за еден сантиметар поради пушење цигари? Овие и уште многу други факти во видеото подолу.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести