недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Уште едно убиство ја потресе Македонија

Хорор во Белград: Синот ги убил родителите, па се самоубил?!

Хорор во Белград: Синот ги убил родителите, па се самоубил?!

Поврзани вести

Безживотно тело на осумдесет и шестгодишен маж е пронајдено вчера на селските гробишта во Пепелиште, неготинско.

Станува збор за 86- годишниот Вељо А. од истото село кај кого на телото биле забележани видливи траги на насилство.

Во врска со убиството, полицијата привела едно лице кое се сомничи дека е сторител на делото.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести