сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Усје без вода

vodovod

Поврзани вести

Поради изведување на приклучок профил Ф-2 цола на улица 4 во с.Усје, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 12:40 часот па се до изведување на приклочокот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести