среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Усје денеска без вода

vodovod-i-kanalizacija

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф150 милиметри во с.Усје до Пумпената станица, без водоснабдување ќе останат дел од корисниците од истоименото населено место од 11:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести