недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

Утре без струја дел од село Кондово

bez-struja.jpg-500

Поврзани вести

Во текот на утрешниот ден во периодот од 09.00 до 15.30 часот, без електрична енергија ќе останат дел од корисниците од улица 1 во село Кондово во општина Сарај, известуваат од РЦУК.

Најчитани вести