четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Утре без струја дел од улица „Македонија“

ul.makedonijaaa

Последни вести

Во текот на утрешниот ден без електрична енергија ќе останат дел од корисниците во општините Ѓорче Петров и Центар.

– Во периодот од 12:30 до 14:00 часот, без струја ќе бидат корисниците од ул.„Ѓорче Петров“ бр.7. ( во општина Ѓорче Петров);

-Во периодот од 10:00-12:00 часот, дел од ул.„Пекљане“, „Пекњане“ бр.1, „Шар Планина“, „Тиранска“ (општина Ѓорче Петров);

-Во периодот од 08:00-10:00 часот, дел од ул.„Македонија“ (од Плоштад  до Рекорд), (општина Центар).

фото:skopjeinfo

Најчитани вести