вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Утре без струја дел од улицата „Македонско Косовска Бригада“

struja

Последни вести

Заради технички зафати во електро-системот утре  во време од 13.00 – 14.30 часот, без струја ќе останат корисниците од дел од ул. „Македонско Косовска Бригада“ во општина Шуто Оризари, соопштуваат од РЦУК.

Најчитани вести