понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Утре без струја делови од Скопје

download

Последни вести

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје соопшти дека утре. 29.07.2014, вторник без електрична енергија ќе останат:во периодот од 08.00 до 09.00 часот, дел од корисниците од бул. АСНОМ, како и полициска станица Ново Лисиче (општина Аеродром ), во време од 08.30 до 15.00 часот, корисниците од пат за населба Радишани, и ул. Бутелска ( општина Бутел ), во време од 09.30 до 11.30 часот, корисниците од дел од улица Црногорска, дел од корисниците од улица Љубин, и дел од улица Александар Македонски ( општина Ѓорче Петров ).

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести