четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Утре без струја една скопска улица и едно село

struja

Последни вести

Без струја утре ќе бидат кориснииците на една скопска улица и едно скопско село, информираат од Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје.

Од 9 до 15 часот струја ќе немаат дел од корисниците од улицата. Лепенец, а во периодот од 11 до 15 часот, без струја ќе бидат дел од корисниците од село Држилово.

Најчитани вести