понеделник, 27 март 2017  |  Вести денес: 61

Утре без струја корисниците од Волково и Орман

struja1

Поврзани вести

Поради технички зафати во електро-системот утре без електрична енергија ќе останат:

– во време од 07:30 до 17:30 часот корисниците од улиците 102, 37 и 35 во село Волково, село Орман и дел од село Волково кон село Орман во општина Ѓорче Петров.

Најчитани вести