петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 16

Утре без струја Смилковци и Црешево

Прекините се поради технички зафати во електромрежата.

без струја

Последни вести

Корисниците од селата Црешево и Смиљковци во општина Гази Баба утре, од 8 до 14:30 часот, ќе бидат без електрична енергија.

Како што информира РЦУК – Скопје, прекините се поради технички зафати во електромрежата.

Најчитани вести