среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Утре без струја во Ѓорче Петров

без струја

Поврзани вести

Утре во периодот од 09.00 до 11.00 часот, без електрична енергија ќе останат дел од корисниците од улица „Македонска Преродба“ околу бр.44 во општина Ѓорче Петров.

Најчитани вести