четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 32

Утре без вода дел од корисниците во општина Центар

voda.jpg-500

Последни вести

Поради давање на водоводен приклучок на водоводна мрежа со пречник од Ф – 150 мм на кеј „13-ти Ноември“ во општина Центар, утре без водоснабдување од 09:30 часот до завршување на интервенцијата, ќе останат корисниците на потег помеѓу Холидеј Ин и Камениот Мост во општина Центар.

Најчитани вести