вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 47

Утре без вода корисниците од улица „Бутелска“

bez voda

Последни вести

Поради  промена на затварач од ф – 100 мм на ул. „Бутелска“ крак 2, утре во периодот од 09.00 часот па се до завршување на работите без вода ќе останат корисниците од улица „Бутелска“ крак – 1, 3, 5 и 7  и Љуботенски Пат.

 

 

Најчитани вести