петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 46

Утре без вода корисниците од улиците Људевит Гај и Радњанска

bez voda

Последни вести

Поради уличен дефект на ул. Људевит Гај бр.4 во населба Центар, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од ул. Људевит Гај и Радњанска  од 09:30 часот, до санирање на дефектот.

Најчитани вести