сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Утре без вода ул. „Скоевска“ во Радишани

vodovod1

Поврзани вести

Поради промена на затворач на водоводна цевка со пречник ф-100 мм , утре (среда) прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од дел од ул. Скоевска во нас. Радишани од 09 часот до завршување на интервенцијата .

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести