недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Утре двочасовен прекин на сообраќајот на патот Кичево-Охрид кај Пресека

Утре двочасовен прекин на сообраќајот на патот Кичево-Охрид кај Пресека

Утре двочасовен прекин на сообраќајот на патот Кичево-Охрид кај Пресека

Последни вести

Поради изведување градежни работи на пат (минирање), утре, од 14 до 16 часот, ќе има прекин на сообраќајот на патниот правец Кичево – Охрид кај Пресека, во интервали од 15 до 20 минути, соопшти денеска Автомотосојузот на Македонија (АМСМ).

Најчитани вести