петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Утре двочасовен прекин на сообраќајот на патот Кичево-Охрид

kicevo ohrid

Последни вести

Поради минирање, утре попладне во текот на два часа целосно за сообраќај ќе биде затворен патниот правец А2 Кичево-Охрид кај месноста Пресека-Врбјани.

Сообраќајот ќе биде во прекин од 14 до 16 часот.

Најчитани вести