четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Утре едночасовен прекин на патот Кичево – Охрид

pat

Последни вести

На патниот правец А2 Кичево – Охрид (Пресека-Врбјане) поради изведување градежни работи (минирање) сообраќајот ќе биде во прекин од 07.00-08.00 часот, известуваат од ЈП Македонија пат.

Најчитани вести