среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Утре и во сабота дожд, до вторник топло

dozd

Поврзани вести

До вторник ќе се задржи топло и претежно стабилно време, освен утре и во сабота попладне кога ќе има појава на локален пороен дожд и грмежи.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести