вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 41

Утре ќе нема вода во Маџар Маало

vododvod

Поврзани вести

ЈП Водовод и Канализација ги известува граѓаните дека на ул. Tитовелешка бр.85 во Општина Центар, поради уличен дефект од Ф-80 мм, прекинато водоснабдување ке имаат корисниците од Маџар Маало од 09:30 часот до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести