среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Утре поројни врнежи од дожд

Нов влажен бран ќе има за време на викендот кога се очекува на места врнежите да бидат пообилни.

dozhd

Поврзани вести

Утре попладне ќе има локална појава на нестабилност со краткотраен пороен дожд и грмежи.

Потоа нов влажен бран ќе има за време на викендот кога се очекува на места врнежите да бидат пообилни.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести