вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 53

Утре прекин на сообраќајот на Пресека

preseka

Поврзани вести

На патниот правец Кичево-Охрид, кај Пресека утре сообраќајот ќе биде во прекин во траење од два часа.

Прекинот, од 14 до 16 часот е заради изведување градежни работи на патот, односно минирање.

Најчитани вести