Магазин

Утре премиера на новиот спот на Северина (ФОТО)

Утре премиера на новиот спот на Северина (ФОТО)

Северина Којиќ и Сајси МС ја снимија дуетската песна „Силикони“, која доби и своја високобуџетна видеореализација. Премиера на песната е најавена за утре, во 11 часот.

Ви пренесуваме фотографии од снимањето на видеоспотот:

severina4

severina7

severina8

На Фејсбук страницата на Северина таа пишува: Сека Сабњич е култ. На сите ни ја разубави младоста и животот со своите улоги… Приватно е уште по духовита и слатка. Голема чест ми е што е со нас во спотот, каде што глуми шефица во фабрика за производство на соввршени жени.