четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Утре се отвора Аква Паркот во Скопје

akva park

Последни вести

Најзабавниот парк во градот, Аква парк се отвора утре точно на пладне.

Најавена е голема After School Party, каде што ќе Ѕвони од насмевки, џагор, смеа, забава и многу изненадувања.

Сите правци ќе водат кон местото кое во текот на целото лето ќе лади и освежува, забавува и изненадува.

 

Најчитани вести