сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Утре се отвора Аквапаркот во Скопје

aqua_park_g111

Поврзани вести

Утре стартува годинешната сезона на Аквапаркот во спортскиот центар „Борис Трајковски“.

Цените се исти и оваа година, 300 денари, а семејниот пакет за четири лица ќе чини 1.000 денари.

Аквапаркот ќе работи секој ден, од 10 до 22 часот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести