вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 36

Утре и задутре не очекува невреме

dozd-cador

Поврзани вести

Според Управата за хидрометеоролошки работи (УХМР) утре и задутре не очекува невреме, а потоа следат многу жешки денови.

Ова е временска прогноза за цела недела.

uhmr-vremenska-640x608

Најчитани вести