сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Утринава било опожарено пежо 206

opozareno vozilo

Последни вести

Утрово околу 06,00 часот било пријавено дека на ул.„Метохиска“ во Скопје е опожарено ПМВ „Пежо 206“ во сопственост на Е.И. Пожарот е локализиран.

Увидот е во тек, и се превземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести