петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Утрово повреден пешак на Партизанска

soobrakajka-tocak

Последни вести

Утринава во 06.30 часот е повреден пешак на булеварот Партизански одреди. Од МВР ја потврдуваат информацијата за Нетпрес и додаваат дека повредениот е пренесен во Ургентен центар.

Пешакот бил удрен од возило „сеат“ со скопски регистерски таблички.

Во моментов се уште се врши увид.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести