четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 42

Утрово земјотрес во Грција

Земјотресет е на длабочина од 1 километар, со јачина од 4.2 степени.

greece

Последни вести

Земјотрес утрово во 08:14 часот ја стресе Грција.

Земјотресет е на длабочина од 1 километар, со јачина од 4.2 степени.

Засега не се познати детали за материјални штети или повредени.

Најчитани вести