недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

УЖАС: Пронајдено мртво бебе во ќеса

Полицијата и обвинителството испитуваат под кои околности починало бебето што го родила З. Ш. Од Чајетина.

uzice-brza-pomos

Последни вести

Полицијата и обвинителството испитуваат под кои околности починало бебето што го родила З. Ш. Од Чајетина.

Како што дознава српски „Курир“ оваа мајка на овие две малолетни деца ја криела безбедноста од сопругот. Таа утрово се породила во домот, а бебето е најдено мртво во ќеса.

По породувањето таа се јавила кај лекарите во Општата болница во Ужица, но не им кажала за породувањето.

Најчитани вести