четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 49

УЖАС: Струмичанец си ја силувал болната мајка

policija

Последни вести

Вистински хорор се случил во струмичко – четириесет и осумгодишниот С.Т. од Градашорци ја силувал сопствената мајка. За да биде хоророт уште поголем, жената била беспомошна и болна.

Монструмот под дејство на алкохол извршил полов напад врз несреќната жена.

Најчитани вести