петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

УЖАС: Син до смрт ја претепал мајка си

lenta-policija500

Последни вести

Нова семејна трагедија ја потресе Србија. Четириесет и седумгодишниот Зоран Исаковиќ од Богатица до смрт ја претепал својата мајка, осумдесетгодишната Смилјана Исаковиќ, пишува српски Ало.

Според неофицијални извори убиството  се случило по расправијата со неговата мајка, Зоран замал тап предмет и со тоа ја тепал својата родена мајка.

Најчитани вести