четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Ужас: Тинејџер си го усмртил другарот со пиштол

36172

Поврзани вести

Тинејџер го застрела својот другар. До трагедијата навоно дошло наводно случајно.

Според податоците на српскиот Ало, се работи за 17-годишно момче кое го усмртило својот 19-годишен другар во својата куќа.

Повеќе информации се очекуваат во текот на денот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести