петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Валдерама одобри секс за време на Мундијалот во Бразил

Легендарниот репрезентативец на Колумбија, Карлос Валдерама го привлече вниманието на фудбалската јавност со изјавата дека на репрезентативците мора да им биде дозволено да имаат секс за време на престојниот Мундијал во Бразил.

VALDERAMA ODOBRI SEKS

Последни вести

Легендарниот репрезентативец на Колумбија, Карлос Валдерама го привлече вниманието на фудбалската јавност со изјавата дека на репрезентативците мора да им биде дозволено да имаат секс за време на престојниот Мундијал во Бразил.

„Сексот е многу важен дел од животот на секој човек. А фудбалерите треба да се чувствуваат слободно за време на мундијалот. Мислам дека тогаш ќе можат да го извлечат најдоброто од себе за време на натпреварите. Јас бев учесник на три мундијали и многу добро се сеќавам дека најдобро игравме кога сексот ни беше дозволен“, изјави Валдерама.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести