вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Вардар пушти дополнителни 350 билети за дуелот со Хамбург

vardae

Поврзани вести

Македонскиот ракометен шампион Вардар пушта во продажба дополнителни 350 билети на билетарата во СЦ Борис Трајковски за дуелот со екипата со Хамбург во 1/8 финалето во Лигата на шампионите.
Челниците на Вардар ги пуштија билетите во продажба откако тие се вратени во клубот од он-лајн продажбата, од причина што биле резервирани а не биле платени во потребниот рок.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести